.
.

Παντιέρα, ιστότοπος αντικαπιταλιστικής ενημέρωσης

.


Το ψηφοδέλτιο της Αριστερής Συμπόρευσης για την ανατροπή στη Δυτική Μακεδονία


Αριστερή Συμπόρευση για την Ανατροπή στη Δυτική ΜακεδονίαΤο ψηφοδέλτιο της Αριστερής Συμπόρευσης για την ανατροπή – Ανταρσία με συνεργασία στη Δυτική Μακεδονία

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΑΣΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΗΤΗΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών:

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς:

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Κοζάνης:

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας:

ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

2 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, ΑΓΡΟΤΗΣ

3 ΜΠΟΥΜΠΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

4 ΠΟΝΤΙΚΑ ΔΑΝΑΗ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5 ΤΖΗΚΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΑΝΕΡΓΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

7 ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ, ΓΙΑΤΡΟΣ

8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

9 ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΝΕΡΓΗ

10 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

11 ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΓΕΩΠΟΝΟΣ

12 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

13 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

14 ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΟΡΥΧΕΙΑ ΔΕΗ

15 ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

16 ΒΟΥΡΒΟΥΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΜΟΝΑ), ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

17 ΔΗΜΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε

18 ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

19 ΚΑΛΤΙΡΙΜΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

20 ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΝΕΡΓΗ

21 ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

22 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΟΡΥΧΕΙΑ ΔΕΗ

23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

25 ΜΑΝΟΥ – ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΑΝΕΡΓΗ

26 ΜΑΡΚΟΥ ΦΑΝΗ, ΑΝΕΡΓΗ

27 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

28 ΜΠΑΤΣΙΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

29 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

30 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

31 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

32 ΣΙΑΛΒΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΝΕΡΓΗ

33 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

34 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

35 ΚΑΤΣΑΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

36 ΚΑΤΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

37 ΛΟΥΚΡΗ ΔΩΡΟΘΕΑ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

38 ΜΑΛΕΦΑΚΗ ΗΡΩ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

39 ΜΕΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ

40 ΝΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΝΕΡΓΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



Κριτικές - Συζήτηση

Το ψηφοδέλτιο της Αριστερής Συμπόρευσης για την ανατροπή στη Δυτική Μακεδονία

Υποψήφιοι περιφέρειας Δυτικής Μακεδονία, Υποψήφιοι Περιφερειάρχης, Αντιπεριφερειάρχες και Περιφερειακοί σύμβουλοι σε Γρεβενά, Κοζάνη, Καστοριά και Φλώρινα

Βαθμολογία Αναγνωστών: 0.00% ( 0
Συμμετοχές )

Αφήστε μια απάντηση

Γίνε ο πρώτος που θα σχολιάσει!

wpDiscuz