.
.

Παντιέρα, ιστότοπος αντικαπιταλιστικής ενημέρωσης

.


Το ψηφοδέλτιο της Αντικαπιταλιστικής Αριστεράς στα Ιόνια


Ευανθία Γαϊτανίδου:Απαραίτητη η άμεση συμμετοχή του λαού

Το ψηφοδέλτιο της Αντικαπιταλιστικής Αριστεράς στα Ιόνια

 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Ζακύνθου:

ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, ΜΕΤΑΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Κέρκυρας:

ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝ.ΙΑΤΡΩΝ ΕΣΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Κεφαλονιάς:

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΓΓ ΕΛΜΕΚΙ

Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Λευκάδας:

ΧΟΡΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1. ΑΜΠΕΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΚΑΘ.ΑΓΓΛΙΚΩΝ

2. ΚΟΥΤΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

3. ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΦΟΙΤ.ΗΛΕΚΡ.ΜΗΧ.

4. ΛΙΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΑΘ.ΑΓΓΛΙΚΩΝ

5. ΣΠΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΓΡΟΤΗΣ

7. ΤΣΟΥΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΕΙΔ. ΙΑΤΡΟΣ ΖΑΚ

8. ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΣΥΝΤΑΞ.ΟΤΕ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

9. ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

10. ΑΠΕΡΓΗΣ ΚΟΣΜΑΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

11. ΒΑΡΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΦΟΙΤ.ΦΙΛΟΣΟΦ.

12. ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΙΑΤΡΟΣ ΓΓ ΕΝ ΙΑΤΡΩΝ ΕΣΥ ΚΕΡ

13. ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΟΥΛΑ)

14. ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ, ΣΥΝΤΑΞ. ΥΠΑ

15. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧΑΝ.

16. ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΚΠΑΙΔ.ΣΕ ΔΙΑΘΕΣ

17. ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

18. ΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΦΟΙΤ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚ

19. ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΣΙΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ), ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

20. ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΑΣΚΟΥΜ. ΔΙΚΗΓ.

21. ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΝΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

22. ΡΟΜΠΟΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΦΟΙΤ.ΝΟΜΙΚΗΣ

23. ΣΑΛΑΠΑ ΑΘΗΝΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

24. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ), ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΟΤΑ

25. ΤΡΙΜΑΝΔΗΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

26. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛ.

27. ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

28. ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΛΓΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

29. ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ, ΑΝΕΡΓΗ

30. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛ.

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

31. ΓΡΑΨΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

32. ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΟΙΚΟΔ.ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ.& ΕΡΓΑΤ.ΚΕΝΤ

33. ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΗ ΒΟΗΘ.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

34. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

35. ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

36. ΤΣΙΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

37. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΙΑΤΡΟΣ ΜΕΛΟΣ ΕΝ.ΙΑΤΡΩΝ ΕΣΥ ΚΕΦ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

38. ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΟΛΙΤ. ΜΗΑΧΑΝΙΚΟΣ

39. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ, ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛ.

40. ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

41. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛ

42. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑΣ



Κριτικές - Συζήτηση

Το ψηφοδέλτιο της Αντικαπιταλιστικής Αριστεράς στα Ιόνια

Υποψήφιοι περιφέρειας Ιονίων, Υποψήφιοι Περιφερειάρχης, Αντιπεριφερειάρχες και Περιφερειακοί σύμβουλοι σε Ζάκυνθο, Ιθάκη, Κέρκυρα, Κεφαλονιά και Λευκάδα

Βαθμολογία Αναγνωστών: 0.00% ( 0
Συμμετοχές )

Αφήστε μια απάντηση

Γίνε ο πρώτος που θα σχολιάσει!

wpDiscuz