.
.

Παντιέρα, ιστότοπος αντικαπιταλιστικής ενημέρωσης

.


Συλλογικό κείμενο: Αλληλεγγύη στους συλληφθέντες αγωνιστές της 15 Ιουλίου


15_7_sylipseisΚαταδικάζουμε την αστυνομική βία εναντίον της εργατικής συγκέντρωσης

1032 υπογραφές και συνεχίζουμε…

συλλογή υπογραφών στο email: vera.kro@gmail.com

Η μνημονιακή συγκυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ, βαδίζοντας πιστά στα χνάρια των προκατόχων της, αποδεικνύει ότι δεν μπορεί να εφαρμόσει νέα μέτρα καταστροφής των εργαζόμενων και των λαϊκών στρωμάτων και να ολοκληρώσει την πραξικοπηματική διαστροφή του μαζικού ταξικού ΟΧΙ, χωρίς να καταφύγει στην ύστατη μορφή κοινωνικής κατίσχυσης: την κρατική-αστυνομική βία και καταστολή.

Το βράδυ της 15ης Ιουλίου, μέρα γενικής απεργίας στο δημόσιο, τους δήμους και τα νοσοκομεία ενάντια στο νέο μνημόνιο, στο συλλαλητήριο που διοργάνωναν συνδικάτα και κοινωνικές και πολιτικές οργανώσεις, η αστυνομία της “κυβέρνησης της αριστεράς” ξόδεψε όλο της το μένος. Το κομμάτι της συγκέντρωσης όπου βρίσκονταν τα μέλη της ΟΚΔΕ-Σπάρτακος, με τη σαφή παρουσία, σημαίες και συνθήματά, δέχτηκε απρόκλητα ιδιαίτερα βίαιη επίθεση από τα ΜΑΤ, που αφού ξυλοκόπησαν και τραυμάτισαν διαδηλωτές τους συνέλαβαν χωρίς λόγο. Δύο σύντροφοι της ΟΚΔΕ-Σπάρτακος και της ΑΝΤΑΡΣΥΑ, αφού ξυλοκοπήθηκαν άγρια κατά τη διάρκεια της επίθεσης, αλλά και μετά τη σύλληψή τους, οδηγήθηκαν την επομένη 16/6, μαζί με άλλους, στον εισαγγελέα με πληθώρα γελοίων πλαστών κατηγοριών. Η δίκη τους πήρε αναβολή για την Τετάρτη 22 Ιουλίου. Οι δύο σύντροφοι της ΟΚΔΕ-Σπάρτακος και της ΑΝΤΑΡΣΥΑ είναι ο Μάνθος Ταβουλάρης, βιβλιοϋπάλληλος και πρόεδρος του ΔΣ του Συλλόγου Βιβλίου Χάρτου Αττικής και ο Μιχάλης Γκουντούμας, κοινωνικός λειτουργός, μέλος του Συλλόγου Εργαζομένων του Ιδρύματος για το Παιδί “Η Παμμακάριστος”.

Μαζί με τους συντρόφους συνελήφθη και o βοηθός οπερατέρ, Θωμάς Τσιφτέλης, καθώς και άλλοι 14 αγωνιστές, στους οποίους τα όργανα καταστολής συμπεριφέρθηκαν με την ίδια βαρβαρότητα και δικάζονται κι αυτοί την Τετάρτη.

Η κυβέρνηση εξανεμίζει κάθε αυταπάτη σχετικά με το ποιοι είναι οι σύμμαχοι και ποιοι οι εχθροί της. Διαλέγει να ψηφίσει το νέο μνημόνιο σε αγαστή συνεργασία με τα αστικά κόμματα, το μιντιακό κατεστημένο, το ντόπιο και ευρωπαϊκό κεφάλαιο, την ΕΕ και το ΔΝΤ.

Διαλέγει να επιτεθεί, με απροκάλυπτη βία, χρησιμοποιώντας τους γνωστούς πραιτωριανούς των ΜΑΤ και ΔΙΑΣ, ενάντια σε πολιτικές οργανώσεις της αντικαπιταλιστικής αριστεράς, σε συνδικαλιστές και σε απλούς αγωνιστές, που έδωσαν όλα τα τελευταία χρόνια αγώνα ενάντια σε μνημόνια και νομοσχέδια λιτότητας και αυταρχισμού, που έδωσαν την μάχη του ΟΧΙ στο δημοψήφισμα, που παλεύουν για τη χειραφέτηση της εργαζόμενης πλειοψηφίας και την απελευθέρωσή της από την καπιταλιστική κόλαση.

Η καταστολή που εξαπολύει αυτή η κυβέρνηση η οποία με πραξικοπηματικό τρόπο μετέτρεψε το συντριπτικό ΟΧΙ των εργαζόμενων μαζών σε “αριστερό” μνημόνιο ακραίας ταξικής βαρβαρότητας, δεν φοβίζει τους αγωνιστές και τις αγωνίστριες που παλεύουν στο πλευρό όλων όσων λένε ΟΧΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

Γι’ αυτό και στεκόμαστε στο πλευρό όλων των συναγωνιστών που βρέθηκαν στο στόχαστρο της καταστολής που εξαπολύθηκε ενάντια στην εργατική συγκέντρωση της 15 Ιουλίου και απαιτούμε την άμεση απόσυρση όλων των κατηγοριών με τις οποίες δικάζονται οι συλληφθέντες.

Συμμετέχουμε στη συγκέντρωση συμπαράστασης στα δικαστήρια Ευελπίδων, στις 22 Ιουλίου, ώρα 9 πμ.

ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ

Εκλεγμένοι/ες σε σωματεία και συλλόγους

1. Αβραμίδου Κατερίνα, συνδικαλίστρια ΨΝΘ

2. Αγαπητός Θανάσης, πρόεδρος Β ΣΥΛΛΟΓΟΥ Eκπαιδευτικών ΠΕ Θεσσαλονίκης

3. Αγγέλης Γιάννης, δημοσιογράφος, μέλος ΔΣ ΕΔΟΕΑΠ

4. Αδαμόπουλος Νίκος, πρόεδρος σωματείου εργαζομένων δήμου Ν. Ιωνίας, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΠΟΕ-ΟΤΑ και μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΑΔΕΔΥ

5. Αθανασίου Εμμανουήλ, ταμίας του Συνδέσμου Εργαζομένων στην ΑΣΠΡΟΦΩΣ

6. Αλεξανδρίδου Μαρία, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων Νοσοκομείου Θριάσιου

7. Αλεμίδου Θώμη, μέλος ΔΣ της Β’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

8. Αλφιέρη Μαρία, γραμματέας ΔΣ συλλόγου εργαζομένων Νοσοκομείου «Αγλαία Κυριακού»

9. Αναγνωσταράς Γιάννης, πρόεδρος Συλλόγου Εκπ/κών ΠΕ Γλυφάδας Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης

10. Ανδρέου Τιάνα, συνδικαλίστρια, αντιπρόσωπος στο συνέδριο της ΟΣΥΟ

11. Ανδρίτσος Θάνος, μέλος της Πανελλαδικής Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ

12. Ανδριώτης Σπύρος, αντιπρόεδρος του Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΚΠΑ (Παν/μιο Αθηνών)

13. Αντωνόπουλος Παύλος, μέλος ΔΣ Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας

14. Αργύρης Χρήστος, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ

15. Αργυρόπουλος Ηλίας, μέλος του ΔΣ της ΠΟΕΠΤΥΜ

16. Ασμής Λάζαρος, πρόεδρος ΕΛΜΕ Ηλείας

17. Αυγολούπη Μαρία, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζόμενων δήμου Αμπελοκήπων – Μενεμένης

18. Αυθίνος Παντελής, πρόεδρος Σωματείου Προσωπικού ΗΔΙΚΑ ΑΕ

19. Βαϊνάς Παντελής, μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΑΔΕΔΥ

20. Βαρβέρης Χρήστος, συνδικαλιστής Speedex

21. Βασιλειάδης Τάσος, μηχανικός, μέλος της κεντρικής αντιπροσωπείας του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος

22. Βασιλείου Μαρία, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Νίκαιας-Πειραιά

23. Βαφειάδου Ελένη, γενική γραμματέας ΣΑΔΑΣ, Τμήμα Αττικής

24. Βούλγαρης Θανάσης, πρόεδρος του σωματείου εργαζομένων δήμου Κηφισιάς

25. Βουραζέρης Στράτος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΜΟΔ Α.Ε.

26. Βουρεκάς Κώστας, μέλος ΔΣ ΣΑΔΑΣ, Τμήμα Αττικής

27. Βουρτσάκη Βάνα, πρόεδρος Γ΄ συλλόγου Εκπαιδευτικών Θεσσαλονίκης «Ο Πλάτων»

28. Γαβριήλογλου Κώστας, μέλος ΔΣ Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου Θεσσαλονίκης

29. Γαλάνης Νίκος, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Ηρακλείου

30. Γανιάρη Ιφιγένεια, γραμματέας Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

31. Γεραλή Ελένη, μέλος της αντιπροσωπίας του ΤΕΕ Μαγνησίας

32. Γεωργιόπουλος Σωτήρης, μέλος ΔΣ ΠΣΔΜΗ

33. Γεωργακοπούλου Σούλα, γραμματέας συλλόγου εργαζομένων δήμου Ν. Ιωνίας

34. Γεωρνταμιλής Βασίλης, γενικός γραμματέας ΕΤΕΡ Μακεδονίας-Θράκης

35. Γιαννάτου Κική, μέλος του ΔΣ ΟΛΜΕ

36. Γκαρανέ Nτίνα, μέλος ΔΣ Γ΄ ΕΛΜΕ Αθήνας

37. Γκλαρνέτατζης Γιάννης, πρόεδρος Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου Θεσσαλονίκης

38. Γκόβας Δημήτρης, μέλος του ΔΣ του ΕΚΑ

39. Γκότσης Ηρακλής, αντιπρόεδρος Ενιαίου Συλλόγου Εργαζόμενων ΨΝΑ-ΔΑΦΝΙ

40. Γκότσης Στάθης, πρόεδρος ΔΣ Ενιαίου Συλλόγου Υπαλλήλων Υπουργείου Πολιτισμού

41. Γράφου Ματίνα, γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αριστοτέλης

42. Γρηγοριάδου Ισμήνη, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Τοπογράφων Χαλκιδικής

43. Δαμασκηνός Δημήτρης, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Χανίων, αναπληρωματικό αιρετό μέλος Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χανίων

44. Δαμέλος Πάνος, μέλος ΔΣ του Πανελληνίου Συνδέσμου Υπαλλήλων Αμίσθων Υποθηκοφυλακείων και Κτηματολογικών Γραφείων

45. Δανιήλ Μαρία, αιρετή ΠΥΣΔΕ Δ. Αθήνας

46. Δαρδαβίλα Μύρτω, μέλος Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

47. Δαφέρμου Ειρήνη, μέλος ΚΣ της ΟΔΠΤΕ

48. Δεμερδεσλής Γιώργος, 1ο ΓΕΛ Ορεστιάδας, πρώην μέλος ΔΣ ΟΛΜΕ

49. Διαβολάκης Θανάσης , μέλος ΔΣ ΟΙΕΛΕ, πρώην δημοτικός σύμβουλος Πειραιά

50. Διαμαντίδης Τάκης, πρόεδρος ΕΛΜΕ Σάμου

51. Δικαίος Κωνσταντίνος, μέλος ΔΣ Ένωσης Γονέων Γαλατσίου

52. Δικταμπανίδου Μαριλένα, μέλος ΔΣ συλλόγου δασκάλων και νηπιαγωγών Αργοσαρωνικού

53. Δομούζη Σταυρούλα, δασκάλα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Δυτικής Αττικής

54. Ευσταθίου Ταξιάρχης, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων δήμου Λυκόβρυσης-Πεύκης

55. Ζαρκινου Βάσω, νηπιαγωγός, μέλος του Συντονιστικού Νηπιαγωγών και του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Ηλιούπολης

56. Ζέρβας Ευθύμιος, πρόεδρος του ΔΣ του ΕΦΜ ΔΕΠ ΕΑΠ

57. Ζορμπαλά Τίνα, πρόεδρος Συλλόγου ΔΕΠ Πανεπιστημίου Αιγαίου

58. Ζωγραφάκη Ειρήνη, μέλος ΔΣ ΟΣΝΙΕ

59. Ηλιοπούλου Σταυρούλα, ταμίας Συλλόγου Εκπ/κών ΠΕ Δυτ. Αττικής

60. Θεοχάρης Γιάννης, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζόμενων ΙΝΤΡΑΚΟΜ

61. Ιακώβου Νένα, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΑΔΕΔΥ, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Δυτικής Αττικής

62. Ιωαννίδης Τάσος, αντιπρόεδρος Α’ ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής (Ελευσίνα)

63. Ιωαννίδου Γιώτα, μέλος ΔΣ ΟΛΜΕ

64. Καββαδία Φωτεινή, δασκάλα, Πρόεδρος ΔΣ του Συλλόγου Εκπ/κών ΠΕ Αμαρουσίου

65. Καγιά Αργυρώ, μέλος 5μελούς EINAΠ Γενικού Νοσοκομείου Κωνσταντοπούλειο

66. Καζολέα Ελένη, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων Νοσοκομείου «Αγλαΐα Κυριακού»

67. Κακαβίτσας Φοίβος, αντιπρόεδρος ΔΣ Ένωσης Γιατρών Κέρκυρας

68. Καλαμπόκας Γιώργος, Β αντιπρόεδρος ΣΤΕΒ

69. Καλημερίδης Γιώργος, πρόεδρος του συλλόγου Διδασκάλων Ν. Σύρου-Τήνου-Μυκόνου

70. Καλλώνης Σταύρος, αντιπρόεδρος συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Κερατσινίου Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”

71. Καλογρηάς Μένιος, μέλος του ΓΣ της ΕΔΟΘ

72. Καλογριάς Μένιος, νοσηλευτής, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου “Άγ. Παύλος»

73. Καλόξυλου Φούλη, ταμίας συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Κερατσινίου Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”

74. Καλούσης Ακρίτας, γενικός γραμματεας του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Νίκαιας Πειραιά

75. Καλπίδης Δημήτρης, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζόμενων Δήμου Κορυδαλλού

76. Κανδηλώρος Χρήστος, αντιπρόεδρος Δ.Σ συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αλ. Δελμούζος

77. Καπακτσής Αλέξανδρος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Υπαίθρου Θεσσαλονίκης

78. Καπόνης Χρήστος, πρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Σαλαμίνας

79. Καραγιαννίδης Λάζαρος, αντιπρόεδρος Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου Θεσσαλονίκης

80. Κάργας Γιώργος, μέλος ΔΕ της ΠΟΣΔΕΠ

81. Καρυώτης Δημήτρης, πρόεδρος Α ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής (ΘΡΙΑΣΙΟ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΕΙΔΥΛΛΙΑ)

82. Καταραχιάς Κώστας, πρόεδρος συλλόγου εργαζομένων νοσοκομείου «Αγ Σάββας», μέλος ΔΣ ΕΙΝΑΠ

83. Κατσαρέλλης Κώστας, μέλος ΔΣ Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου Θεσσαλονίκης

84. Κάτσικας Χρήστος, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Καλλιθέας-Νέας Σμύρνης – Μοσχάτου

85. Κατσίμπα Δάφνη, πρόεδρος Ένωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Θεσσαλονίκης

86. Κεφαλληνός Παναγιώτης, γενικός γραμματέας Ένωσης Τεχν. Υπηρ. Δήμου Αθήνας

87. Κλαδής Διονύσης, μέλος ΔΣ ΣΤΕΒ

88. Κλεισιάρης Ζήσης, δικηγόρος, μέλος ΔΣ του Δικηγορικού Συλλόγου Θεσ/νίκης

89. Κλεφτοδήμος Δημήτρης, γραμματέας ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ Αττικής

90. Κλωνιζάκης Μάρκος, ταμίας ΣΕΙΙΝΑΠ

91. Κοβιός Γιώργος, πρόεδρος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

92. Κοιλάκου Σύλβια, μέλος ΔΣ ΕΚΑ

93. Κοκόλης Λεωνίδας, ταμίας Β΄ ΕΛΜΕ Δωδεκανήσου

94. Κολόζη Μαρία, πρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ » Ο Περικλής»

95. Κολότσιος Θανάσης, πρόεδρος Συλλόγου Μηχανολόγων-Ηλεκτρολόγων Β. Ελλάδος

96. Κονδύλη Νατάσα, αντιπρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Εκπ/κής Περιφέρειας Κύμης

97. Κοντελές Αθανάσιος, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ “Δ. Γληνός”

98. Κοντομάρης Κωνσταντίνος, πρόεδρος Εργαζομένων Σωματείο ΕΧΑΕ

99. Κοντομάρης Σπύρος, μέλος ΔΣ σωματείου ΕΠΑ Αττικής

100. Κοσμοπούλου Φωτεινή, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Λάρισας

101. Κοτρώτσιος Νίκος, ειδικός γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

102. Κοτταρίδης Δημήτρης, πρόεδρος Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας

103. Κουλούρης Σπύρος, μέλος ΕΕ της ΟΤΥΕ (Ομοσπονδία Τελωνειακών Υπαλλήλων)

104. Κουρούπης Σταμάτης, γενικός γραμματέας ΕΛΜΕ Εύβοιας

105. Κουσινίδης Χαρίλαος, αιρετός ΠΥΣΔΕ Έβρου

106. Κουτσώνης Βύρων, οργανωτικός γραμματέας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Νίκαιας Πειραιά

107. Κρεασίδης Γιώργος, μέλος του ΔΣ της Α’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

108. Λαδά Χριστίνα, πρόεδρος ΔΣ συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ Μεσσηνίας

109. Λαδίκος Ηλίας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΤΕΕ

110. Λαθήρα Γιάννα, μέλος του Δ.Σ. της Γ΄ΕΛΜΕ- ΘΕΣ\ΝΙΚΗΣ

111. Λευθεριώτης Βασίλης, μέλος πενταμελούς ΕΙΝΑΠ νοσοκομείου Ερυθρού

112. Λιάγκος Γιώργος, μέλος ΔΣ ΣΜΤ

113. Λιβαδάρος Γιάννης, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζόμενων Δήμου Κερατσινίου

114. Λινάρδου Αλεξάνδρα, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περεφερειακής Ανάπτυξης Βόλου

115. Λιόντος Βασίλης, καθηγητής, μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ

116. Λοΐζος Ηλίας, πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ηρακλείου Αττικής

117. Λούβρου Ιωάννα, μέλος ΔΣ πανελλήνιου συλλόγου ΕΔΥΠ με έδρα το ΕΚΠΑ

118. Λούβρου Σοφιάννα, γραμματέας Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

119. Λουκάς Βασίλης, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ικαρίας – Φούρνων

120. Μαγαλιού Μάτα, μέλος του ΔΣ του Στ συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. Θεσ/νίκης

121. Μακρής Βασίλης, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Καλλιθέας Μοσχάτου

122. Μακρυγιάννης Στέφανος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Ροδόπης

123. Μανιάτης Πέτρος, μέλος του ΔΣ της Ένωσης Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής (ΕΛΕΠΑ)

124. Μαντζανιάδης Βασίλης, μέλος ΔΣ Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου Θεσσαλονίκης

125. Μάντζαρης Γιάννης, μέλος ΔΣ Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

126. Μαντζώρος Φώτης, ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Ικαρίας και Φούρνων

127. Μανωλόπουλος Γιάννης, μέλος ΔΣ ΣΤΕΒ

128. Μαριόλης Δημήτρης, πρόεδρος του Α συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε.

129. Μαρκάτης Λευτέρης, πρόεδρος ΔΣ ΕΝΩΣΗΣ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

130. Μαυρέλης Μάκης, πρόεδρος ΕΛΜΕ Καλλιθέας -Ν. Σμύρνης -Μοσχάτου

131. Μελαμπιανάκη Ζέττα, πρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Νέας Σμύρνης

132. Μελέτη Σοφία, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΤΕΕ

133. Μηλιαζίμ Τζεμαλί, αντιπρόσωπος στο συνέδριο της ΔΟΕ

134. Μήτσουρα Ηλέκτρα, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ ΠΕΡΙΚΛΗΣ – Αντιπρόεδρος Πανελλήνιου Επιστημονικού Συλλόγου Θεατρολόγων, Π.Ε.ΣΥ.Θ.

135. Μιλτσακάκης Μιχάλης, μέλος του ΔΣ της ΔΟΕ

136. Μιχάλογλου Στέλλα, οργανωτική γραμματέας συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Κερατσινίου Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”

137. Μονιάκη Χρυσούλα, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζομένων ΕΛΣΤΑΤ

138. Μούκα Γεωργία, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Καλλιθέας Μοσχάτου

139. Μος-Σύψα Αθηνά, μέλος του Γενικού Συμβουλίου της ΠΟΕΣΥ (Πανελληνία Ομοσπονδία Ενώσεων Συνταχτών), μέλος της Επιτροπής Διαβούλευσης Δήμου Ζωγράφου

140. Μούρης Ηλίας, γραμματέας Ε΄ ΕΛΜΕ Αθήνας

141. Μουστάκας Θεόφιλος, ταμίας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

142. Μουσταφάογλου Γκικαλί, αντιπρόσωπος στο συνέδριο της ΔΟΕ

143. Μουτάφης Οδυσσέας, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Γ. Σεφέρης.

144. Μπαλλή Χαρούλα, μέλος ΔΣ συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ Πέλλας

145. Μπαχτή Άννα, πρόεδρος Ε ΕΛΜΕ Αν. Αττικής

146. Μπέκερ Ντιάνα, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Χανίων

147. Μπινιώρης Νίκος, πρόεδρος σωματείου εργαζομένων δήμου Παιανίας

148. Μπολοβίνα Μαρία, γραμματέας ΣΒΕΜΚΟ

149. Μποτσίδης Γιώργος, μέλος ΔΣ σωματείου Ιδ. Υπαλλήλων Αλεξανδρούπολης

150. Μπούρδαλας Παναγιώτης, σύνεδρος 17ου Συνεδρίου ΟΛΜΕ

151. Μπράτσος Νάσος, μέλος του ΓΣ της ΠΟΕΣΥ

152. Νίκα Χαρά, πρόεδρος ΕΛΜΕ Εύβοιας

153. Νικολάου Κυριακή, πρόεδρος συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Κερατσινίου Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”

154. Νικολάρας Λάμπρος, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά
«Η Πρόοδος»

155. Νίκου Παναγιώτης, μέλος ΣΜΤ, μέλος του συντονιστικού του Κινήματος στην Πόλη, Ζωγράφου

156. Ντούλας Πάνος, μέλος ΔΣ Α’ ΕΛΜΕ Κορινθίας

157. Ξοκλίδης Παναγιώτης, γραμματέας Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου-Χάρτου Θεσσαλονίκης

158. Καλόγερος Παντελής, αντιπρόεδρος του Παγχιακού Συλλόγου Ανθρώπων με Αναπηρία, Ολυμπιονίκης με Αναπηρία

159. Παναγιωτόπουλος Χρήστος, μέλος του ΔΣ του σωματείου εργαζομένων δήμου Βύρωνα

160. Παντελάκης Γιάννης, γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ηρακλείου Αττικής

161. Παντελίδης Ντίνος, μέλος του ΔΣ του Στ Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. Θεσ/νίκης και μέλος του ΓΣ της ΑΔΕΔΥ

162. Παπαγεωργίου Χρυσούλα, ιδιωτική υπάλληλος, μέλος του ΔΣ Π.Ε.Α.Ε.

163. Παπαδάκης Κωνσταντίνος, δικηγόρος, πρώην μέλους του ΔΣ του Δ.Σ.Α.

164. Παπαδοπούλου Ελισάβετ, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Γ.Ρίτσος (Μολάων)

165. Παπαθανάσης Λευτέρης, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ιωαννίνων

166. Παπαμηνά Μαργαρίτα, μέλος ΝΤ ΑΔΕΔΥ Χανίων

167. Παπαμιχαήλ Παναγιώτης, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Α Κυκλάδων

168. Παππάς Βασίλης, πρόεδρος Ομοσπονδίας Επαγγελματιών Βιοτεχνών και Εμπόρων Χίου

169. Παράσχος Παναγιώτης, μέλος ΔΣ Πανελλήνιος Σύλλογος Χημικών-Μηχανικών

170. Πετρίδου Θεώνη, δασκάλα, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά «Η ΠΡΟΟΔΟΣ»

171. Πετρόπουλος Δημήτρης, μέλος ΔΣ ΕΜΔΥΔΑΣ Αττικής

172. Πιστόλα Μαρία, μέλος ΔΣ του Σωματείου Εργαζομένων στα ΙΚΤΕΟ

173. Πίττας Κώστας, γραμματέας Ομοσπονδίας Υπαλλήλων Υπ. Ανάπτυξης (τομείς Βιομηχανίας/Ενέργειας/Έρευνας και Τεχνολογίας)

174. Ποδάρα Χριστίνα, μέλος ΔΣ φοιτητικού συλλόγου Χημείας πανεπιστημίου Κρήτης

175. Πολυχρονιάδης Δημήτρης, πρώην μέλος ΔΣ ΔΟΕ, μέλος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αμαρουσίου

176. Πρίμη Μαρία, γραμματέας ΕΛΜΕ Καλλιθέας -Ν. Σμύρνης–Μοσχάτου

177. Προκόβας Χρήστος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά ‘Η ΠΡΟΟΔΟΣ»

178. Προκόπη Αδριανή, πρόεδρος συλλόγου εκπ/κων ΠΕ Ο Παρθενώνας

179. Ρέππα Ντίνα, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αριστοτέλης

180. Ρέππας Χρήστος, πρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Νησιών Αργοσαρωνικού

181. Ρίζου Ντορέττα, γραμματέας συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων Παν/μίου Ιωαννίνων

182. Σακελλαρίου Γιάννα, μέλος του ΔΣ της ΠΟΕΠΤΥΜ

183. Σακελλαροπούλου Αθηνά, ταμίας Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αριστοτέλης

184. Σαλτσίδης Θεόφιλος, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζόμενων ΤΑΠΑ

185. Σάμιος Παναγιώτης, πρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

186. Σαριπανίδου Αντιγόνη, μέλος ΔΣ Συλλόγου Φοιτητών Αρχιτεκτονικής Βόλου

187. Σαρματζής Παναγιώτης, γραμματέας σωματείου εργαζομένων δήμου Παιανίας

188. Σβερκούνος Σπύρος, πρόεδρος Α ΕΛΜΕ Κορινθίας

189. Σιφνιού Κλεάνθης, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε. Πειραιά «Η Πρόοδος”

190. Σκουνάκη Αρετή, δικηγόρος, πρ. μέλος ΔΣ του Δικηγορικού Συλλόγου Θεσ/νίκης

191. Σκούφογλου Μάνος, μέλος Πανελλαδικής Αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ, πρώην μέλος ΔΣ ΣΑΔΑΣ, Τμήμα Αττικής

192. Σκούφογλου Παναγιώτης, πρώην αντιπρόεδρος του Συλλόγου Χημικών Μηχανικών Μαγνησίας, πρώην μέλος της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ Μαγνησίας

193. Σμπαρούνης Νίκος, μέλος Επιτροπής Υγιεινής και ασφάλειας ΜΕΤΡΟ

194. Σπαχή Αρετή, μέλος του ΔΣ της ΕΛΜΕ Ηρακλείου

195. Στάγκος Κώστας, συνταξιούχος, οργανωτικός Γραμματέας Μεικτού Συνταξιουχικού Σωματείου “Η Συσπείρωση”

196. Στάθης Γιάννης, μέλος ΔΣ ΣΜΤ Μακεδονίας

197. Στάϊκος Σπύρος, μέλος ΔΣ Σωματείου ΑΤΤΙΚΟΥ νοσοκομείου

198. Σταυροπούλου Άννα Μάγια, νηπιαγωγός, Γενική Γραμματέας Συλλόγου Εκπ/κων ΠΕ »Ο Περικλής”

199. Στεργιόπουλος Κώστας, μέλος ΔΣ Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

200. Στεφανίδου Σοφία, αναπληρωματικό μέλος ΔΣ Ε ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

201. Στεφανουδάκης Μανώλης, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

202. Συλαϊδής Βασίλης, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ομίλου INTRACOM

203. Σύφαντος Νίκος, ταμίας του Συλλόγου Εκπ/κων ΠΕ Ο Παρθενών

204. Τζαμαδάνης Γιώργος, δικηγόρος, μέλος Δ.Σ. του Δικηγορικού Συλλόγου Θεσ/νίκης

205. Τζάνη Βεργίνα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Φοιτητών Αρχιτεκτονικής Βόλου

206. Τζουβελέκης Δημήτρης, πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Βοιωτίας

207. Τζωρτζακάκης Γιώργος, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ρόδου

208. Τζιορτζιώτης Σταύρος, γραμματέας ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας

209. Τζώρτζου Γιάννα, ταμίας σωματείου εργαζομένων δήμου Ν. Ιωνίας

210. Τραγά Στέλλα, γενική γραμματέας συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αιγάλεω

211. Τριβιζάκης Γιώργος, γραμματέας Ζ ΕΛΜΕ Αθήνας

212. Τρούλη Αντιγόνη, μέλος ΔΣ ΕΛΜΕ Ηρακλείου

213. Τσαγκαράτου Αιμιλία, γενική γραμματέας του Συλλόγου εκπ/κων ΠΕ Ο Παρθενώνας

214. Τσακανίκα Σταυρούλα, γραμματέας Συλλόγου Εκπ/κών ΠΕ Γλυφάδας Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης

215. Τσατούρας Βαγγέλης, αντιπρόεδρος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

216. Τσελεπής Παναγιώτης, πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Νίκαιας-Ρέντη Αθήνας

217. Τσελεπίδης Σάββας, αρχιτέκτονας, γενικός γραμματέας ΔΣ του Συλλόγου Αρχιτεκτόνων Θεσ/νίκης

218. Τσιούπης Κωνσταντίνος, δάσκαλος 1ο Ειδικό ΔΣ Ιωαννίνων

219. Τσιρώνης Γιώργος, μέλος ΓΣ ΟΕΝΓΕ

220. Φιλιππάκης Γιώργος, μέλος ΔΣ ΕΣΗΕΑ

221. Φιλιππιδάκη Δέσποινα, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΕΡΥΘΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

222. Φοινινής Κώστας, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζόμενων Δήμου Βριλησσίων

223. Φουντουλάκης Βαρθολομαίος, αντιπρόεδρος Α ΕΛΜΕ Μεσσηνίας

224. Φύτρος Πέτρος, μέλος ΔΣ Ε΄ΕΛΜΕ

225. Φώσκολος Αντώνης, αντιπρόσωπος στο συνέδριο της ΠΟΕ ΥΠΠΟ, συνδικαλιστής στο σύλλογο εργατοτεχνιτών ΥΠΠΟ

226. Φωτέλλη Ειρήνη, μέλος ΔΣ ΠΣΥΠΕΡΤ

227. Χαλαστάνης Θεόδωρος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Ημαθίας

228. Χαλβατζιδάκης Δημήτρης, μέλος του ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αριστοτέλης

229. Χαμηλάκη Κατερίνα, μέλος ΔΣ Συλλόγου Ελλήνων Αρχαιολόγων, Υπ. Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων

230. Χαντζή Μαρία, ιδιωτικός εκπαιδευτικός, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων στα Φροντιστήρια Ιδιωτ. Εκπ/κών

231. Χατζάρας Νίκος, γραμματέας ΔΣ συλλόγου εργαζόμενων δημου Αμπελοκήπων – Μενεμένης

232. Χατζηαναστασίου Τάσος, πρόεδρος ΕΛΜΕ Αργολίδας

233. Χριστοδουλίδου Πόπη, πειθαρχικό ΕΣΗΕΑ

234. Χριστόπουλος Διονύσης , πρόεδρος Συλλόγου Μουσικών Φιλαρμονικής Δήμου Αθηναίων, Εκπρόσωπος Εργαζομένων Ο.Π.Α.Ν.Δ.Α (Οργανισμός Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Αθηναίων)

235. Χριστοπούλου Διοτίμα, μέλος ΔΣ της ΣΓΤΚΣ, ΤΕΙ Αθήνας

236. Χρόνης Γιώργος, αιρετός στο ΠΥΣΠΕ Γ΄ Αθήνας

237. Ψυχογιοπούλου Σταυρούλα, μέλος ΔΣ σωματείου εκτάκτων Υπ. Πολιτισμού

238. Aktas Bahar, teacher, on board of Egitim Sen Istanbul 1 Sube

239. Ozev Huseyin, president of EgitimSen Istanbul 1 Sube

Δημοτικοί και περιφερειακοί σύμβουλοι

240. Αθανασοπούλου-Βαφειάδου Αντωνία, δημοτική σύμβουλος Περιστερίου

241. Αλεξίου Θεόδωρος, αντιδήμαρχος Χαλανδρίου

242. Αλεξίου Σπύρος, Δημοτικός Σύμβουλος Αγ. Παρασκευής με το «Φυσάει Κόντρα»

243. Αφεντουλίδης Γιώργος, δημοτικός σύμβουλος της Αριστερής Παρέμβασης στους Δρόμους της Νέας Σμύρνης «Μια Πόλη Ανάποδα»

244. Βάσιλα Αγγελική, δημοτική σύμβουλος στη Νέα Ιωνία με το σχήμα Εκτός Σχεδίου

245. Θωίδου Κατερίνα, δημοτικός σύμβουλος Νίκαιας-Ρέντη

246. Κουτσούμπα Δέσποινα, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής με την Αντικαπιταλιστική Ανατροπή, μέλος ΓΣ ΑΔΕΔΥ

247. Κυριακάκης Γιάννης, περιφερειακός σύμβουλος Κρήτης, αιρετό μέλος ΠΥΣΔΕ Χανίων

248. Κωνσταντίνου Πέτρος, δημοτικός σύμβουλος δήμου Αθηναίων με την “Ανταρσία στις γειτονιές της Αθήνας”

249. Νενεδάκη Ράνια, Δημοτική σύμβουλος Ζωγράφου με το «ΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ»

250. Ντούρος Στάθης, Περιεφερειακός Σύμβουλος Θεσσαλίας

251. Ορέστης Ηλίας, δημοτικός σύμβουλος Βριλησσίων

252. Παπανικολάου Πάνος, δημοτικός σύμβουλος Περιστερίου, μέλος ΔΣ ΕΙΝΑΠ, μέλος ΔΣ ΠΙΣ

253. Ρίζος Σεραφείμ, δημοτικός σύμβουλος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Π.Ε. Χανίων

254. Σμήλιος Ηλίας, δημοτικός σύμβουλος του σχήματος «ΑΝΥΠΑΚΟΗ» Αμπελοκήπων-Μενεμένης, πρώην μέλος ΔΣ ΔΟΕ

255. Ταβουλάρης Δημήτρης, δημοτικός σύμβουλος στο Ηράκλειο Αττικής, με το δημοτικό σχήμα “Ρήξη και Ανατροπή στο Ηράκλειο, Αριστερή Αντικαπιταλιστική Δημοτική Κίνηση”

256. Φραγκούλης Γιάννης, πρώην δημοτικός σύμβουλος της Αριστερής Παρέμβασης στους Δρόμους της Νέας Σμύρνης «Μια Πόλη Ανάποδα»

257. Keegan Andrew, councillor of Dublin City Council, “People Before Profit Alliance”, representing the Ballymun Ward on the Dublin City Council (δημοτικός σύμβουλος Δήμου Δουβλίνου, Ιρλανδία)

258. Smith Brid, councillor of Dublin City Council, “People Before Profit Alliance” (δημοτικός σύμβουλος Δήμου Δουβλίνου, Ιρλανδία)

Συνδικαλιστές/τριες, Εργαζόμενοι/ες, Φοιτητές/τριες

259. Αγγελόπουλος Πάνος, μεταφραστής

260. Αθανασιάδου Έμμυ, νοσηλεύτρια στο Σισμανόγλειο

261. Αθανασόπουλος Νίκος, δάσκαλος, μέλος Α΄ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αθηνών

262. Αθανασόπουλος Τάκης

263. Αλεξάτος Γιώργος, ιστορικός-συγγραφέας

264. Αμπατζής Μύρωνας Φοίβος, μουσικός

265. Αναγνωστόπουλος Κοσμάς, μηχανικός, μέλος ΣΜΤ

266. Ανδριανόπουλος Χρήστος, υποψήφιος διδάκτωρ Ιστορίας

267. Ανδρουλιδάκης Γιάννης, δημοσιογράφος

268. Αντωνακάκη-Γιαννίση Ελεονώρα, φοιτήτρια στο τμήμα θεωρίας και ιστορίας της τέχνης, ΑΣΚΤ

269. Αποστολίδης Ζαννής, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας

270. Αργυρίου Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος της Επιτροπής Αλληλεγγύης Στρατευμένων

271. Αργυροκαστρίτης Μήτσος, συνδικαλιστής λιθογράφος

272. Ασημακόπουλος Γιώργος, δημοτικός υπάλληλος δήμου Νάουσας

273. Ασλάμ Τζαβέντ, επικεφαλής Πακιστανικής Κοινότητας Ελλάδος

274. Αχείμαστου Θεανώ, εικαστικός-χαράκτρια

275. Βαβατζιάννη Λιάνα, συνταξιούχος

276. Βαλαής Γιάννης

277. Βαξεβανίδης Βασίλης, φοιτητής

278. Βατσέλλας Χρόνης, μηχανολόγος μηχανικός

279. Βαφειάδου Νάγια, μέλος φοιτητικού συλλόγου ΣΕΥΠ ΤΕΙ Αθήνας

280. Βαχαβιώλος Φάνης, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

281. Βέζου Αθανασία, αναπληρώτρια Νηπιαγωγός, μέλος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Λέσβου

282. Βέλλας Κώστας, ίδ. υπάλληλος

283. Βεργάκη Αναστασία, μέλος συλλόγου εργαζομένων στα φροντιστήρια καθηγητών

284. Βήχου Ειρήνη, άνεργη

285. Βλάση Αναστασία, αρχιτέκτων μηχανικός

286. Βλασόπουλος Κώστας, ιστορικός, Πανεπιστήμιο Κρήτης

287. Βλαχάκη Ιουστίνη, κλινική ψυχολόγος

288. Βλαχογεώργος Γιώργος, Γιατρός

289. Βλαχόλουλος Ιωάννης, ιστορικός

290. Βλάχου Ευγενία, συνταξιούχος

291. Βοργιάς Κώστας, μέλος ΔΣ σωματείου εργαζόμενων ΙΝΤΡΑΚΟΜ

292. Βούζα Χαριτίνη, άνεργη

293.Βραδής Στέλιος, μέλος ΣΜΤ

294.Βρεττού Άρτεμις, ιδιωτικός υπάλληλος

295.Γαϊτανίδου Άννα, μέλος του συλλόγου εργαζομένων ειδικής αγωγής ΣΕΜΙΣΕΑ

296.Γαλανής Γιώργος, εργαζόμενος στο New Economics Foundation, Λονδίνο

297. Γεροντίδης Μάκης, μέλος ΔΣ συλλόγου εφοριακών Ημαθίας-Πέλλας-Πιερίας

298. Γεωργάκη-Κόλια, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων Δημητριάδης Βλάσης, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας

299. Γεωργαλή Ευαγγελία, φοιτήτρια Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περεφερειακής Ανάπτυξης Βόλου

300. Γεωργίου Αλέξανδρος, μηχανικός Η/Υ, μέλος ΣΜΤ

301. Γεωργόπουλος Αλέξανδρος, φοιτητής Περιβαλλοντικής Πολιτικής, πανεπιστήμιο Βιέννης, Αυστρία

302. Γεωργόπουλος Αχιλλέας, ειδικευόμενος γιατρός/ μέλος Ιατρικού Συλλόγου Αθηνών

303. Γιομπαζολιάς Αντώνης, άνεργος λογιστής

304. Γιαννικάκης Μανώλης, μέλος φοιτητικού συλλόγου ΣΤΕΦ ΤΕΙ Λάρισας

305. Γιαννόπουλος Μιχάλης, εργαζόμενος στον ιδιωτικό τομέα

306. Γκίκας Χρήστος, αυτοαπασχολούμενος

307. Γκουντούμας Φίλιππος , μέλος φοιτητικού συλλόγου Πολυτεχνείου Κρήτης

308. Γκουτή Έλλη, Τοπογράφος Μηχανικός

309. Γραβάνη Ινώ Άρηα , φοιτήτρια Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περεφερειακής Ανάπτυξης Βόλου

310. Γραβάνη Κατερίνα, φοιτήτρια Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

311. Δαργάκης Νεκτάριος, εφημερίδα Εργατική Αλληλεγγύη

312. Δημητρακοπούλου Βάλια, μέλος φοιτητικού συλλόγου Πολιτικών Μηχανικών, ΕΜΠ

313. Δημητρόπουλος Γιάννης, φοιτητής, Μεταλλειολόγοι, ΕΜΠ

314. Δημόπουλος Γιάννης, φοιτητής Αρχιτεκτονικής Σχολής, ΕΜΠ

315. Διαμαντάρα Στεφανία, δικηγόρος

316. Διαμαντοπούλου Αρετή, νηπιαγωγός, μέλος Α Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αθηνών

317. Δρόσου Ξένη, Χημικός Μηχανικός, μέλος ΣΜΤ (Σύρος)

318. Δάμπασης Μάκης, βιομηχανικός εργάτης Έβρος

319. Δημοβασίλης Δημήτρης, συνδικαλιστής ΤΡΑΜ

320.Διακάκη Τζένη, μέλος συλλόγου Κερατσινίου Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”

321. Ελευθεριάδου Μαριώ, άνεργη ψυχολόγος, Μυτιλήνη

322. Ευσταθίου Γιάννης, φοιτητής, μέλος της Αντιπολεμικής Διεθνιστικής Κίνησης

323. Ζαγορίτου Έφη, νηπιαγωγός, μέλος Συλλόγου ΠΕ «Αριστοτέλης»

324. Ζαφειρουλη Φανή, φοιτήτρια μηχανικών-μεταλλείων μεταλλουργών

325. Ζάχου Ελένη, μέλος Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε Λέσβου

326. Ζέης Θοδωρής, δικηγόρος

327. Ζερδεβάς Δημήτρης, φοιτητής

328. Ζιουτοπούλου Ελένη

329. Ζουρτσάνου Κατερίνα, μέλος του φοιτητικού συλλόγου Νομικής Αθήνας

330. Θανασούλας Τάκης, συνταξιούχος τραπεζικός

331. Θεοφιλάτος Δημήτρης, υπ. διδάκτορας Ιατρικής Σχολής, Ηράκλειο

332. Καζαντζή Όλγα, συνταξιούχος καθηγήτρια, πρώην μέλος ΕΛΜΕ Μαγνησίας

333. Καλαμά Βάσω, μέλος ΣΜΤ

334. Καλαπούτης Σταμάτης, δημοτικός υπάλληλος, μέλος Σωματείου Εργαζομένων Ο.Τ.Α. Ν. Θεσ/νίκης

335. Καλαρά Μαρίνα, υποψήφια διδάκτωρ Νομικής

336. Καμπά Λαμίν, κοινότητα Γουινέας

337. Καμπαγιάννης Θανάσης, δικηγόρος

338. Κανάνης Αλέξανδρος, μαθητής/άνεργος

339. Κανελλοπούλου Κατερίνα, μισθωτή λογίστρια, μέλος της Επιτροπής Πρωτοβουλίας Κατοίκων Εξαρχείων

340. Καπετανάκη Γαρυφαλλιά, μέλος του ΣΕΦΚ και του ΕΚΚΕ

341. Καραγιάννη Ε., ιδ. υπάλληλος

342. Καραγιλάνη Ρόζμαρι, φοιτήτρια

343. Καραλή Κανελίνα, μεταδιδακτορική ερευνήτρια

344. Καραογλάνης Γαβριήλ, πολιτικός μηχανικός

345. Καρατζαφέρη Νέλλη, εκπαιδευτικός

346. Καραφίδας Δημήτρης, άνεργος

347. Καριώτου Ευτυχία, μέλος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Λέσβου

348. Καροπούλου Άνη, χημικός μηχανικός

349. Καροπούλου Θεοδοσία, αγρονόμος τοπoγράφος μηχανικός, ΕΜΠ

350. Καρτέρης Εμμανουήλ, μουσικός

351. Κασόλας Γιώργος, φωτογράφος, Λονδίνο

352. Κατσαδήμου Νάνσυ, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων

353. Κατσιαμπούρα Ασπασία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, πρώην μέλος ΕΛΜΕ Μαγνησίας

354.Κατσιαμπούρας Νίκος, πρώην δήμαρχος Παλαμά Καρδίτσας

355.Κατσουγιάννη Κατερίνα, εκπαιδευτικός

356.Κατωπόδη Δανάη, ιδιωτική υπάλληλος

357.Κηπουρός Γιάννης, δημοτικός υπάλληλος, μέλος Σωματείου Εργαζομένων Ο.Τ.Α. Ν. Θεσ/νίκης

358.Κιούσης Γιώργος, φοιτητής

359.Κιτσούλη Έλενα, νηπιαγωγός ειδικής αγωγής, σύλλογος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ν.Πιερίας

360.Κλεινοπούλου Χρυσούλα, συνταξιούχος

361.Κόγιας Μιχάλης, φοιτητής, Φιλοσοφική ΑΠΘ

362.Κολλιαράκης Ανδρέας, ποιητής

363.Κοντογιάννης Άγγελος, υποψήφιος διδάκτορας

364.Κοντογιάννης Πέτρος, συμβασιούχος ΟΤΑ

365.Κοντογιάννης Σωτήρης, ηλεκτρολόγος μηχανικός

366. Κορδίλας Ξενοφώντας, μέλος Γ΄ συλλόγου εκπαιδευτικών Θεσσαλονίκης «Ο Πλάτων»

367. Κοσκινάς Δημήτρης, ιδιωτικός υπάλληλος

368. Κοσκώση Έφη, κοινωνιολόγος

369. Κοσμάς Αλέξανδρος, φοιτητής, μέλος της Αντιπολεμικής Διεθνιστικής Κίνησης

370. Κουβακάς Γεώργιος, φοιτητής τμήματος Χημείας ΑΠΘ

371. Κουκαλάνη Βασίλης, ηθοποιός/σκηνοθέτης

372. Κούκος Γεώργιος, σχεδιαστής

373. Κουκούλη Μαριλένα, εργαζόμενη voucher

374. Κουνιάκη Ευγενία, δικηγόρος

375. Κουρουνδής Χαράλαμπος, δικηγόρος, διδάκτορας Νομικής, πρώην μέλος ΔΣ ΔΣΘ

376. Κουστένης Γιάννης, φοιτητής

377. Κουτσουμπός Θεόδωρος, δημοσιογράφος

378.Κρικώνη Ελίζα, φοιτήτρια της ΑΣΚΤ

379. Κυρίτσης Φίλιππας, αδιόριστος φιλόλογος, Θεσπρωτία

380. Κωνσταντοπούλου Δήμητρα, φοιτήτρια τμήματος Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης Βόλου

381. Κώτσια Άλκηστη, ειδικευόμενη ιατρός

382. Κώττη Αγγελική, δημοσιογράφος

383. Λακοβικιώτης Βαγγέλης, φοιτητής, Χημικό ΑΠΘ

384. Λάλου Ελένη, ιστορικός

385. Λαμπρόπουλος Νίκος, λογιστής, μέλος της Αντιπολεμικής Διεθνιστικής Κίνησης

386. Λιακόπουλος Απόλλωνας, δημοσιογράφος

387. Λιναρδοπούλου Ζηνοβία, φοιτήτρια στο τμήμα θεωρίας και ιστορίας της τέχνης, ΑΣΚΤ

388. Μανέτα Μυρσίνη, αρχιτέκτων μηχανικός

389. Μανδηλαρά Ηρώ, αρχιτέκτων μηχανικός, φοιτήτρια ΑΣΚΤ

390. Μάντζαρη Μαρία, αρχιτέκτων μηχανικός

391. Μανώλη Κατερίνα, σωματείο FORTHNET

392. Μαρκόπουλος Γιώργος, οδοντίατρος

393. Μαρίνης Γιάννης, μέλος ΕΛΜΕ Περιστερίου

394. Μασούρας Χρήστος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

395. Μανουσάκη Κατερίνα, συμβολαιογράφος

396. Μανουσάκης Χαρίδημος, τεχνικός πληροφορικής/τηλεπικοινωνιών

397. Μανταντζη Λένα, μέλος φοιτητικού συλλόγου Φιλοσοφικής Αθηνών

398. Μαργέλη Ρίτα, άνεργη εκπαιδευτικός

399. Μαρκέλλου Αθηνά, μαγείρισσα

400. Μαστέλλος Χρήστος, φοιτητής

401. Μαστρογιάννη Ασπασία, ζωγράφος

402. Μεγαγιάννης Κώστας, εργαζόμενος στο δήμο Αγίας Παρασκευής

403. Μενγκέζι Άγγελος, φοιτητής

404. Μενδώνης Πέτρος, δάσκαλος

405. Μερτής Χάρης, φοιτητής σχολής αρχιτεκτόνων μηχανικών, ΕΜΠ

406. Μιχαηλίδης Αριστοτέλης, φοιτητής

407. Μολόχας Στέφανος, επιπλοποιός, μέλος της Λέσχης Εργαζομένων και Νεολαίας Βόλου

408. Μόρφης Νίκος, φοιτητής Ιατρικής Ιωαννίνων

409. Μοσχόπουλος Δημήτρης, εκπαιδευτικός

410. Μόσχος Βαγγέλης, μέλος φοιτητικού συλλόγου Πολιτικών Μηχανικών, ΕΜΠ

411. Μούργου Αλεξάνδρα, αρχιτέκτων μηχανικός-πολεοδόμος

412. Μούρτος Σπύρος, φοιτητής

413. Μουσκεφτάρα Τασούλα, ψυχολόγος, ειδική παιδαγωγός

414. Μόχλας Χάρης, δημοσιογράφος

415. Μπαζώρας Ιωάννης, δάσκαλος, μέλος Συλλόγου ΠΕ Αγρινίου-Θέρμου

416. Μπαθρέλλος Σταμάτης, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας

417. Μπαθρέλλου Ντίνα, ιδιωτικός εκπαιδευτικός, μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στα Φροντιστήρια Ιδιωτ. Εκπ/κών

418. Μπαμπίλης Πάνος, φοιτητής, Χημικό ΕΚΠΑ

419. Μπέσσης Παύλος, φοιτητής, Μεταλλειολόγοι ΕΜΠ

420. Μπινιώρη Άσπα, Ψυχολόγος, Κέντρο Απεξάρτησης Τοξικομανών Κρατουμένων Ελεώνα Θήβας

421. Μπίστης Χρίστος, συνταξιούχος, ιστορικό στέλεχος της αριστεράς και του αντιδικτατορικού αγώνα

422. Μπιχάκης Φώτης, εκπαιδευτικός δευτεροβάθμιας, ΕΛΜΕ Χανίων

423. Μπλάνας Δημήτρης, ιδιωτικός υπάλληλος

424. Μπόλης Στέφανος, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων
425. Μπούρμπου Σοφία, φοιτήτρια

426. Μπουτούλη Εύη, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων

427. Μπότσης Γεράσιμος, φοιτητής

428. Μπούτσικας Στέλιος, ιδιωτικός εκπαιδευτικός, μέλος Συλλόγου Εργαζομένων στα Φροντιστήρια Ιδιωτ. Εκπ/κών

429. Μπραϊμάκης Γιάννης, αγροτικός γιατρός

430. Νικολάου Βάσω, δασκάλα, μέλος του Συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ Ο Παρθενώνας

431. Νικολοπούλου Κωνσταντίνα, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων

432. Ντυμένου Λιάνα, φοιτήτρια Σχολής Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, ΕΜΠ

433. Ντούρου Μαγδαληνή, καθηγήτρια αγγλικών

434. Ξαρχάκος Πέτρος, μέλος ΣΜΤ

435. Ξενόπουλος Κώστας, ελεύθερος επαγγελματίας

436. Ξενούλη Μαρία, μέλος φοιτητικού συλλόγου Πολιτικών Μηχανικών, ΕΜΠ

437. Οικονομάκη Μαρία, μέλος ΕΛΜΕ Ηρακλείου

438. Οικονομίδου Φανή, μέλος σωματείου ιδιωτικών εκπαιδευτικών ΣΙΕΛ

439. Οικονομοπούλου Παναγιώτα, εκπαιδευτικός

440. Παλαπάνη Δήμητρα, συνταξιούχος δασκάλα

441. Παληός Κοσμάς, φοιτητής

442. Πάλλιου Αλεξάνδρα, ηλεκτρολόγος μηχανικός, εργαζόμενη στον ιδιωτικό τομέα

443. Πάλλιου Χριστίνα, σχεδιάστρια, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

444. Παλούκης Κώστας, ιστορικός, μέλος του Συντονιστικού του Κινήματος στην Πόλη του Ζωγράφου

445. Παναγιωτόπουλος Λουκάς, οικοδόμος

446. Πανταζάκη Μαρία, εκπαιδευτικός, Ναύπλιο

447. Πανταζόπουλος Μάριος, κτηνίατρος

448. Πανταζοπούλου Μαρία, μέλος φοιτητικού συλλόγου Πολιτικών Μηχανικών, ΕΜΠ

449. Παπαδόπουλος Θάνος, μέλος ΣΜΤ

450. Παπαποστόλου Ελένη, δασκάλα, μέλος του Α’ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Αθηνών

451. Παπαγεωργίου Έλσα, κοινωνιολόγος, εκπαιδευτικός

452. Παπαδαμαντίου Αγάπιος, φοιτητής Νομικής Σχολής ΕΚΠΑ

453. Παπαδόπουλος Γιώργος, Ιατρική Σχολή, ΕΚΠΑ

454. Παπαδόπουλος Διονύσης, φοιτητής Νομικής Σχολής ΔΠΘ

455. Παπαδόπουλος Νίκος, φοιτητής ΑΣΚΤ

456. Παπαθωμάς Κίμων, μέλος δικτύου Ανέργων & Επισφαλώς Εργαζομένων Θεσ/νίκης

457. Παπαλαζάρου Δημήτρης, ηχολήπτης

458. Παπανικολάου Νίκος, φοιτητής Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης

459. Παπαναγιώτου Βίκυ , μέλος ΕΛΜΕ Χανίων

460. Παπαργύρης Παναγιώτης, πολιτικός μηχανικός

461. Παπασταύρου Ερωφίλη, εργαζόμενη στο υπουργείο Οικονομίας

462. Παπαχριστούδη Ματίνα, δημοσιογράφος

463. Παραντζιώτης Πάνος, άνεργος

464. Πασαλούκος Κώστας, υδραυλικός-ψυκτικός

465. Περιβολάρη Μάγδα, φοιτήτρια, Ψυχολογία ΑΠΘ

466. Πετρούλιας Κώστας, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος της Αντιπολεμικής Διεθνιστικής Κίνησης

467. Πισσαρίδης Μιχάλης, άνεργος, αρχιτέκτονας μηχανικός και πολεοδόμος

468. Πλέσσας Νίκος, τυπογράφος- αυτοαπασχολούμενος

469. Πλεύρης Κωστής, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

470. Ποζίδου Ροζαλία, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων

471. Πολιτάκη Πολυκλείτη, νηπιαγωγός, μέλος Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Σύρου-Τήνου-Μυκόνου

472. Πολύδωρος Κώστας, συνδικαλιστής ΟΣΝΙΕ

473. Ποταμιάς Σπύρος, υποψήφιος διδάκτορας Πάντειο Πανεπιστήμιο, συνθέτης

474. Πουλής Κωνσταντίνος, συγγραφέας

475. Πουλιόπουλος Γιώργος, δημοσιογράφος

476. Πράσσου Βάνα, μέλος φοιτητικού συλλόγου ΣΓΤΚΣ, ΤΕΙ Αθήνας

477. Ράγκος Γιώργος, Διδάκτωρ Χημείας Παν/μιου Ιωαννίνων

478. Ραυτόπουλος Σπυρίδων, πολιτικός επιστήμων-ιστορικός

479. Ρέλας Αντώνης, “Μηδενική Ανοχή”, Κίνηση Χειραφέτησης ΑΜΕΑ

480. Ρηγόπουλος Φραγκίσκος, μέλος Επιτροπών Αγώνα ενάντια στην Εξόρυξη Χρυσού

481. Ρίζου Φωτεινή, σωματείο επισιτισμού Θεσσαλονίκη

482. Ρόρου Βέρα, άνεργη, μέλος του Κινήματος στην Πόλη του Ζωγράφου

483. Ρούπα Δήμητρα, εκπαιδευτικός

484. Σαββανάκη Βάσω, πρωτοβουλία εργαζομένων εταιρειών φαρμάκου

485. Σαμοθρακίτης Παναγιώτης, φοιτητής, Χημικό ΕΚΠΑ

486. Σαππάς Ηλίας, σπουδαστής, μηχανολόγος-μηχανικός

487. Σαριδάκης Μάνος, φοιτητής

488. Σβανά Χριστίνα, δικηγόρος

489. Σγατζός Αριστείδης, δάσκαλος μέλος Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Λέσβου

490. Σεβαστίδου Όλγα, Κοινωνικός Ανθρωπολόγος, γραμματέας σωματείου συμβασιούχων σε ΝΠΙΔ, Βόλος

491. Σηφακάκης Γιάννης, δημοσιογράφος

492. Σιδέρης Δημήτρης, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας

493. Σκουτιανέλλης-Συριανός Στρατής, νομικός, Μυτιλήνη

494. Σκρουμπέλου Κατερίνα, αρχιτέκτων μηχανικός

495. Σόκ Αμπντουλάϊ, Κοινότητα Σενεγάλης

496. Σουνάπογλου Θωμάς, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας

497. Σπηλιακόπουλος Κωνσταντίνος, δικηγόρος

498. Σπηλιοπούλου Κατερίνα, δασκάλα, Α Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών ΠΕ

499. Σταθόπουλος Μιλτιάδης, δημοτικός υπάλληλος

500. Σταματάκη Ευτυχία, αρχιτέκτων μηχανικός, μέλος ΣΜΤ

501. Σταυρίδη Βάνα

502. Σταυροπούλου Αναστασία, δικηγόρος, μέλος του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών

503. Σταυροπούλου Μαριάννα, μέλος του συλλόγου φοιτητών του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΠΤΔΕ), Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

504. Στεφανάκη Ειρήνη, ιδ. υπάλληλος

505. Στεφανάκη Μαρία, εκπαιδευτικός

506. Στεφανίδου Κωνσταντίνα, εκπαιδευτικός, Ε’ ΕΛΜΕ Αθήνας

507. Συμεών Έλλη, φοιτήτρια αρχιτεκτόνων μηχανικών ΕΜΠ

508. Ταμβακλής Νίκος, συνταξιούχος ΗΣΑΠ, Δρ. μηχανολόγος-ηλεκτρολόγος μηχανικός

509. Τάνκα Αλεξάνδρα, μέλος φοιτητικού συλλόγου ΣΔΟ ΤΕΙ Αθήνας

510. Τζιάλλας Ιωάννης, μουσικός

511. Τζιουβάρα Ολυμπία-Παρασκευή, βιολόγος, μεταπτυχιακή φοιτήτρια ΕΚΠΑ

512. Τιτκώβ Αλέξανδρος, φοιτητής

513. Τουλιάτος Χρίστος, βιβλιοϋπάλληλος

514. Τσαμπουλατίδης Χρήστος, ψυχολόγος

515. Τσατάλης Δήμος, μέλος Συνδικάτου Εργαζόμενων Τουριστικών και Επισιτιστικών Επιχειρήσεων

516. Τσάφος Γιώργος, εργαζόμενος στην ΕΥΔΑΠ

517. Τσιαμούρα Ιωάννα, φοιτήτρια στο Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, ΑΠΘ

518. Τσιλιγιάννης Αντώνιος, αρχιτέκτων μηχανικός-πολεοδόμος

519. Τσιμικλή Αγγελική, αναπληρώτρια δασκάλα, Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Αγίου Δημητρίου

520. Τσιουμπέκου Φανή, μεταφράστρια

521. Τσιμπλής Χάρης, άνεργος

522. Τσιουμπρής Γιάννης, Χημικός Μηχανικός, μέλος ΣΜΤ (Σύρος)

523. Τσιριγκούλης Γιώργος, φοιτητής

524. Τσιτσιλιάνος Γιώργος, εκπαιδευτικός δημόσιος υπάλληλος, 3ο Λύκειο Νίκαιας, ΕΛΜΕ Πειραιά

525. Τσιφτσή Βασιλική, εκπαιδευτικός

526. Φελέκης Γιάννης, συνταξιούχος λιθογράφος, ιστορικό στέλεχος της αριστεράς και του αντιδικτατορικού αγώνα

527. Φίλη Μαρία, φοιτήτρια στο τμήμα θεωρίας και ιστορίας της τέχνης, ΑΣΚΤ

528. Φίλη Μυρτώ, μέλος φοιτητικού συλλόγου ΣΤΕΤΡΟΔ, ΤΕΙ Αθήνας

529. Φλούδας Κώστας, ιδιωτικός υπάλληλος

530. Φόστερ Ίλια, επιμελήτρια κειμένων

531. Φραγκάκη Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΚΠΑ

532. Φραγκιαδάκης Γιάννης, εκπαιδευτικός

533. Φραγκιαδάκης Φώτης, μεταπτυχιακός φοιτητής ΤΕΤΥ, Ηράκλειο

534. Φρούντζος Παναγιώτης, δημοσιογράφος

535. Χαλακατεβάκη Χρυσή, άνεργη φιλόλογος, Θεσσαλονίκη

536. Χαλιμούρδα Αντιγόνη, μέλος ΕΛΜΕ Βοιωτίας

537. Χαραλαμπόπουλος Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος της Αντιπολεμικής Διεθνιστικής Κίνησης

538. Χαροντάκης Δημήτρης, δημοσιογράφος

539. Χατζηβασιλείου Σαλώμη, αρχιτέκτων μηχανικός

540. Χατζηνικολάου Μαρία, υποψήφια διδάκτορας ΕΚΠΑ

541. Χείλαρης Δημήτρης, ιδιωτικός υπάλληλος

542. Χριστοδούλου Μιχαήλ, νομικός

543. Χριστόπουλος Δημοσθένης, δημοσιογράφος

544. Χριστόπουλος Τάσος, οικοδόμος

545. Χρίστου Δήμητρα, μεταπτυχιακός ΕΚΠΑ

546. Baele David, Belgium, ‘t Uilekot vzw

547. Benjamín Lucía, teacher delegate, City of Buenos Aires

548. Daum Walter, League for the Revolutionary Party, USΑ

549. Engert Klaus, doctor, Lagos/Nigeria

550. Fahmi Houcine, student in Cadi Ayad University (Morocco), ATTAC-CADTM Maroc

551. Forges Pauline, déléguée syndicale FGTB (CGSP-enseignement),Belgium

552. Gómez Alicia Frnández, teacher, Asturias, Spain

553. Kepenek Bulent, journalist

554. Maigre Christiane, syndicaliste FGBT, section Charleroi Hainaut Belgique

555. Maufroy Gilles, Centrale Générale FGTB

556. Meunier Thierry, LCR/SAP Belgium

557. Toussaint Eric, CADTM (Επιτροπή για την Ακύρωση του Χρέους του Τρίτου Κόσμου), πρόεδρος της Επιτροπής Αλήθειας για το Δημόσιο Χρέος της Βουλής των Ελλήνων

558. V.Umut Arslan, SDH, Turkey

559. Wilkes Roy, School rep of the National Union of Teachers, UK

Πανεπιστημιακοί, ερευνητές/τριες

560. Αντωνίου Αντώνης, καθηγητής στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο

561. Γαϊτάνου Ειρήνη, υποψήφια διδάκτορας πολιτικών επιστημών, Κing’s College

562. Γραμμένος Θεοφάνης, επίκουρος καθηγητής, Παν/μιο Θεσσαλίας

563. Γρόλλιος Γιώργος, Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

564. Γουδέλης Ανδρέας, μεταδιδακτορικός ερευνητής, Ινστιτούτο Φυσικής Υψηλών Ενεργειών, Αυστριακή Ακαδημία Επιστημών, Βιέννη

565. Ζέρβας Ευθύμιος, επ. καθηγητής ΕΑΠ, Πρόεδρος του ΔΣ του ΕΦΜ ΔΕΠ ΕΑΠ

566. Κατσιαμπούρα Γιάννα, ερευνήτρια EIE, γεν. γραμματέας του Συλλόγου Διδασκόντων ΕΑΠ

567. Κουσουρής Δημήτρης, ιστορικός, Πανεπιστήμιο Βιέννης, Αυστρία

568. Μαγαλιού Μαρία, υπ. Δρ., Πανεπιστήμιο Αθηνών

569. Μαρκέτος Σπύρος, επ. καθηγητής, Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

570. Παπαδόπουλος Γιώργος, Ιατρική Σχολή, Πανεπιστήμιο Αθηνών

571. Πατέλης Δημήτρης, Αν. Καθ. Φιλοσοφίας Πολυτεχνείο Κρήτης

572. Πολίτης Τάκης , Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

573. Σπύρος Σακελλαρόπουλος, Αναπληρωτής Καθηγητής, ΠΑΝΤΕΙΟ πανεπιστήμιο

574. Σκορδούλης Κώστας, καθηγητής, Πανεπιστήμιο Αθηνών

575. Σωτήρης Παναγιώτης, πρ. μέλος της ΔΕ ΠΟΣΔΕΠ

576. Φερεντίνου Αναστασία, αδιόριστη εκπαιδευτικός, υπ. δρ ΠΤΔΕ ΕΚΠΑ

577. Aksoy Hasan H., Professor, Educational Sciences, Ankara University, Turkey

578. Alica Zeynep, – teacher- trade union member- doctorate student Ankara universit

579. Alpesh Maisuria, University of East London, Ass. Editor of Journal for Critical Education Policy Studies, UK

580. Callinicos Alex, professor, King’s College, London, UK

581. Chrysochou Polina , Doctoral Researcher, Anglia Ruskin University, Chelmsford, UK

582. Demarchi Paula, student representative, City of Buenos Aires

583. Filho Domingos Leite Lima, Prof. Dr., Technological Federal University of Paraná – UTFPR/ Brazil

584. Gibson Rich, Emeritus Professor, San Diego State University, California, USA

585. Gounari Panagiota, professor, University of Massachusetts, Boston, USA

586. Griffiths Tom, Senior Lecturer, University of Newcastle, Australia

587. Hill Dave, Professor, Anglia Ruskin University, UK

588. Holborow Marnie, Dublin City University, Ireland

589. Karadjis Michael, University of Sydney, Australia

590. Kontotheodorou Konstantinos, Network Security Master Student, Anglia Ruskin University, UK

591. Kuczynski Thomas, Prof. Dr., FactCheckHellas, Berlin, Germany

592. Malott Curry, West Chester University, USA

593. McLaren Peter, Professor, Chapman University, California, USA

594. Monzo Lilia D., Associate Professor, Chapman University, USA

595. Onaran Ozlem, Professor of Workforce and Economic Development Policy University of Greenwich

596. Rasinski Lotar, Professor, University of Lower Silesia, Poland

597. Rekleitis Ioannis, assistant professor, University of South Carolina, USA

598. Rodriguez Arturo, Boise State University, Idaho, USA

599. Ross E. Wayne, Professor, University of British Columbia, Canada

600. Sheehan Helena, Professor, Trinity College, University of Dublin, Ireland

601. Stouraitis Yannis, Universität Wien

602. Themelis Spyros, Senior Lecturer, University of East Anglia, UK

603. Vincent Jullien, Professor, University of Nantes, France

Υπογραφές από Διεθνή ηλεκτρονική καμπάνια

604) Aaron Rohatsch Γερμανία
605) Αbderrahmane maaras agadir Μαρόκο
606) Adrien Festas Γαλλία
607) Aglaé Martin Γαλλία
608) Alain BARON Γαλλία
609) Alain Bernatchez Καναδάς
610) Αlain bielka bielka Γαλλία
611) Alain Krivine Γαλλία πρώην Ευρωβουλευτής, μέλος του NPA
612) Alain Martin Γαλλία μέλος του συνδικάτου Solidaires,
μέλος της οργάνωσης Collectif Libertaire
613) Alain Maupin Γαλλία
614) Alain Pojolat Allen Η.Π.Α
615) Αlain REMOIVILLE Γαλλία
616) Alberte BONNET BEAUVAIS Γαλλία
617) Alejandra Gomez Γαλλία
618) Alejandrina Murphy Η.Π.Α
619) Alejandro Bustamante Γαλλία
620) Alexia Colin Βραζιλία
621) Alexis Mayet Γαλλία μέλος Αριστερού Μετώπου (FDG)
622) Alievtina Hervy Βέλγιο
623) Αlpay ilknur montreuil Γαλλία
624) Amandine CORMIER Γαλλία
625) Amandine Sneuw Γαλλία
626) Ana Belén Corpas Aranda Ισπανία
627) Anabel Berbel López Ισπανία
628) Anders Ekeland Akershus Νορβηγία
629) Angelique Grosmaire Γαλλία Πρόεδρος συνδικάτου SUD στα ταχυρομεία 91, Παρίσι
630) Anne HOUELLEU Γαλλία
631) Anne Tardieu Γαλλία
632) Anne-marie Pon Γαλλία
633) Annick Hély Γαλλία
634) Annick Jeannette Stiti Γαλλία
635) Αnnie barbedette Γαλλία
636) Antoine Chauvel Γαλλία μέλος του συνδικάτου Snuipp-FSU
637) Αntonio gamez lanteira Ισπανία
638) Aoife Bharucha Γαλλία
639) Armelle Pertus Γαλλία συνδικάτο Snuipp92
640) Αthanasia Βara Γαλλία
641) Aurelien Gavois Γαλλία
642) Aurélien Million Γαλλία
643) B.Ross Ashley Καναδάς Ιδρυτικό μέλος του SEIU,
μέλος της εκτελεστικής επιτροπής του
New Democratic Party Association στο St. Paul,
Tορόντο, μέλος της οργανωτικής επιτροπής
του Social Causus του NDP, μέλος της 4ης Διεθνούς
644) Baka Glory Γαλλία
645) Βastien Amiel Γαλλία
646) Béatrice TEILLET-FARA Γαλλία
647) Benjamin Laillier Γαλλία
648) Benjamin Sainty Γαλλία μέλος CGT Sante και της UNEF Le Mans
649) Benjamin SAINTY Γαλλία
650) Benoît Schramm Γαλλία
651) Berbedette Annie Γαλλία
652) Bernard GOBINET Γαλλία
653) Bernard POTHIER VAUDRY Γαλλία
654) Bertand Ternisien Γαλλία μέλος CGT στην Τράπεζα της Γαλλίας,
μέλος της εκτελεστικής γραμματείας συνδικάτου
εργαζομένων στην Τράπεζα της Γαλλίας
655)
656) Bill Onasch Η.Π.Α
657) Boisset Jacques Γαλλία
658) BOUDET Martine Γαλλία
659) Briac Batailley Γαλλία
660) Brigitte Cerf Γαλλία
661) Brigitte Parraud Γαλλία
662) Bronson Rozier Η.Π.Α.
663) Calves Marie-Eve Ταϋλάνδη
664) Camilla Che Γαλλία
665) CARMEN CANO SANCHEZ Ισπανία
666) Carmen climent Βραζιλία
667) Caroline Gaujard Γαλλία
668) CARRASSE Françoise Γαλλία
669) Carrozza Gianni Γαλλία
670) Cassandra desannaux Γαλλία
671) Cath Blot-Zweig Γαλλία
672) Catherine corneroute Γαλλία
673) Catherine Henriet Ισπανία
674) Catherine Leger Γαλλία
675) Catherine Samary Γαλλία οικονομολόγος, ειδικευμένη
στα Βαλκάνια και στην Ανατολική Ευρώπη, λέκτορας,
μέλος του Επιστημονικού Συμβουλίου της
ATTAC Γαλλίας, ιδρυτικό μέλος του Espace Marx
676) Cathy Billard Γαλλία μέλος CGT εκπαιδευτικών, μέλος Action 23
677) Cecile Berard Γαλλία
678) Cécile Esquerré Γαλλία
679) Cedric Auveiler Γαλλία
680) Chema Sanz Ισπανία
681) Chiante Belga Γαλλία
682) Chistophe Pinto Γαλλία μέλος του ΝΡΑ και της CGT
683) Christian COULMAIN Γαλλία
684) Christian Louedec Γαλλία
685) Christian Nicolas Γαλλία
686) Christine Planchette Γαλλία
687) Christophe Darmangeat Γαλλία
688) Christophe Musslé Γαλλία
689) Christopher Hutchinson Η.Π.Α
690) Claire FERDOELLE Γαλλία
691) Claude cohen Γαλλία
692) Claude Daneault Joliette Καναδάς
693) Claude Kaisser Γαλλία
694) Claude Laurrie Γαλλία
695) Claude Layalle Γαλλία συνδικαλιστής SNES, μέλος του ΝΡΑ
696) Claudia Sall Γαλλία
697) Claudio William Veloso Caen Γαλλία
698) Clemens Zobel Γαλλία
699) Clément Peyrard Γαλλία
700) Clémentine Trébouet Γαλλία
701) Constantin Lopez Γαλλία
702) Conte Salvatore Malleray Σουηδία
703) Corinne fouache Γαλλία
704) Cristian Martos Báez Málaga Ισπανία
705) Cristobal Cavazos Η.Π.Α.
706) Cristophe Mussle Γαλλία μέλος της εκτελεστικής επιτροπής του συνδικάτου CGT FAPT 14
707) Dafni Anastasiadi Ισπανία
708) Dan d’Auge Γαλλία
709) Daniel Adam Γαλλία
710) Daniel Henry Γαλλία
711) Daniel Tanuro Βέλγιο γεωπόνος και περιβαλλοντολόγος,
συνεργάτης Le Monde diplomatique και
ιδρυτής της βελγικής ΜΚΟ «Κλίμα και Δικαιοσύνη»
712) Daniele Baucheron Γαλλία
713) Danièle Baucheron Γαλλία
714) Daniele Wargnies Albi Γαλλία
715) Danielle Atlan Γαλλία
716) David Pabst Γερμανία
717) David Pijoan Γαλλία
718) Deborah bodereau Γαλλία
719) Delphine Messiaen Γαλλία
720) Denis BOUTIN Γαλλία
721) Denis Debre Γαλλία
722) Descamps Pascal Γαλλία Συνδικαλιστική Επιτροπή της CE CGT ADDSEA
723) Diane Desquaires Γαλλία
724) Diane Roussel Γαλλία
725) Dominique Laffont Γαλλία
726) Doug Greene Η.Π.Α
727) Dulima Hernández Cali Κολομβία
728) Dumont Noëlle Liège Βέλγιο
729) Duse Vincent Γαλλία
730) Ed Ben Γαλλία
731) Elena Sanchez Γαλλία
732) Elena Sauterey Γαλλία
733) Elisabeth Brunet Γαλλία
734) Elisabeth Minary Γαλλία
735) Elise lecoq Γαλλία
736) Elizabeth Byce Καναδάς
737) Ellen Verryt Antwerpen Βέλγιο
738) Elvis Bruneaux Γαλλία
739) Emma Dageville Γαλλία
740) Encarnation Lopez Molina Ισπανία
741) Eric Perochon Η.Π.Α.
742) Eric Schatz Pau Γαλλία
743) Eric Winocq Tourcoing Γαλλία
744) Etienne Fieux Γαλλία
745) Eva Kasal Γαλλία
746) Eve Boujac Γαλλία
747) Fabienne Le Jeannic Γαλλία συνδικαλιστης, μέλος του ΝΡΑ
748) Fancisco Jose Gonzalez Galvez Ισπανία
749) Félix Léger Γαλλία
750) Fernando Cobos Becerra Huelva Ισπανία
751) Flavie Ailhaud Γαλλία
752) France ARETS Βέλγιο
753) Francesca PULLBERG Γαλλία
754) Francis Charpenyier Γαλλία
755) Francis Dermien Γαλλία
756) Francis Houart Βέλγιο
757) Francisco Jose Gonzalez Galvez Ισπανία
758) Francisco Quintero Lucena Ισπανία
759) Francois Lefebvre Γαλλία
760) Francois Sanchez Γαλλία συνδικαλιστική επιτροπή SNAPAC CFDT
761) François Vérité Hérouville Γαλλία
762) Françoise Clement Chatou Γαλλία
763) Francoise Griffiths Γαλλία
764) Freddy Bouchez Βέλγιο
765) Frédéric DABOUIS Γαλλία
766) Frederic GERARD Γαλλία
767) Frédérique LONGUET MARX Γαλλία
768) Fulya Poraz Γαλλία
769) Gabriel Rosenmam Γαλλία μέλος της συνδικαλιστικού γραφείου του συνδικάτου
SUD-σιδηροδρομικών Παρισιού
770) GAEL BRAEM Γαλλία
771) Gael Quirante Γαλλία Πρόεδρος συνδικάτου SUD στα ταχυρομεία 92, Παρίσι
772) Gaetan Gracia Γαλλία
773) Ganeval Cécile Η.Π.Α
774) Gaston De Carufel Sorel-Tracy Καναδάς
775) Gehin Chantal Nantoin Γαλλία
776) Gerard Chaouat Γαλλία
777) Gérard Guyau Γαλλία
778) Gerard LERONDEAU Γαλλία
779) Gerard Scheller Ελβετία
780) Gilles Maufroy Βέλγιο
781) Gippo Mukendi Ngandu Ιταλία μέλος της Κεντρικής Επιτροπής της
Sinistra Anticapitalista
782) Gloria García de Quevedo Η.Π.Α
783) Grégory Boulet Γαλλία
784) Gregory Thuizat Γαλλία καθηγητής, μέλος του συνδικάτου SNES
785) Grigoriadou Lena Ελλάδα
786) Guillaume Biojout Γαλλία
787) Guy Paviot Γαλλία
788) Guyou Philippe Γαλλία
789) Gwenaël Breës Βέλγιο
790) Hans-Peter Renk Ελβετία
791) Harissa Sauce Blanche Γαλλία
792) Hebby Ben Hamdi Γαλλία
793) Hervé Oulc’hen Liège Βέλγιο
794) Hilario Sánchez Díaz Cijuela Ισπανία
795) Hovhannes Hayrapetyan Γερμανία
796) Hugo Boisset Γαλλία
797) Ioanna Kouranti Γαλλία
798) Iorella Castorena Γαλλία
799) Isabelle Drolc Γαλλία
800) Isabelle Krzywkowski Γαλλία
801) Isabelle Lauffenburger Γαλλία συνδικαλίστρια, SNUEP-FSU
802) J Reynaud Γαλλία
803) Jacques Bérard Γαλλία
804) Javier Valdés Cano Ισπανία
805) Jean Brunacci Γαλλία
806) Jean claude Querville Ελλάδα
807) jean Gautier Γαλλία
808) Jean Konieczka Γαλλία
809) jean louis dauvet Γαλλία
810) Jean Louis Mirguet Γαλλία
811) Jean Pierre Debourdeau Γαλλία μέλος FSU
812) Jean Pierre R. Γαλλία
813) Jean Pierrre Debourdeau Γαλλία
814) Jean-Claude Bauduret Γαλλία
815) Jean-François MAGNIEN Γαλλία
816) Jean-Jacques DAVY Γαλλία
817) Jean-Louis Dupont Γαλλία
818) Jean-Luc Gautero Γαλλία
819) jean-luc georges Γαλλία
820) Jean-Luc Marino Γαλλία
821) Jean-Luc Mercier Η.Π.Α
822) Jeanne Haze Γαλλία
823) Jean-Pierre FIEVEZ Γαλλία
824) Jeff Mackler Η.Π.Α. Γενικός γραμματέας του Socialist Action, μέλος της
Διοικούσας Επιτροπής της οργάνωσης
«Ενωμένος Εθνικός Αντιπολεμικός Συνασπισμός
(UNAC), συντονιστής της καμπάνιας
«Ελευθερώστε τον Mumia Abu-Jamal»
825)
826) jeremy Guillou Castilho Γαλλία
827) Jérémy Marino Γαλλία
828) Jérôme Garcia Γαλλία
829) Joanna Quiros Γαλλία
830) Joël Jégouzo Γαλλία
831) John Pottinger Η.Π.Α
832) Jonatan Bonilla Sanzo Ισπανία
833) Joris Lamare Γαλλία
834) Jose Antonio Anton Amiano Ισπανία
835) José Luis Hernández Ayala Ισπανία
836) Jose rodriguez santiago Ισπανία
837) joseph sallustio Γαλλία
838) Josu egireun Ισπανία
839) Juan Ferre Η.Π.Α
840) Judith Robson Γαλλία
841) Julia Wallace Η.Π.Α
842) Julie Alley Η.Π.Α
843) Julien Cochin Γαλλία
844) Julius Arscott Καναδάς
845) Junien Delmas Γαλλία
846) Kail Michel Γαλλία
847) Kathia Martinez Γαλλία
848) Katja Schwichtenberg Γαλλία
849) Katy Pétrissans Γαλλία
850) Kevin Yessian Η.Π.Α
851) Lagrange Francois Γαλλία
852) Lainé Vincent Ifs Γαλλία
853) LALIK Philippe Γαλλία
854) Lauffenburger Sylvie Η.Π.Α
855) Laura Gourgand Γαλλία
856) LAURA HERNÁNDEZ GÁNDARA Ισπανία
857) Laura Varlet Γαλλία
858) Laurence Gibert Γαλλία
859) Laurence Ledoux Γαλλία
860) Laurent Martin Γαλλία μέλος του συνδικάτου SUD CT 31
861) Laurent Rougé Γαλλία
862) Leïla Bon-Paparellas Γαλλία
863) LEPAGE Alain G. Γαλλία
864) Lermusiaux Monique Βέλγιο
865) Lery Thomas Γαλλία
866) Leticia Mateos Ισπανία
867) Levazeux Cédric Γαλλία
868) Lorella Castorena La Paz Μεξικό
869) Loups Solitaire Soignies Βέλγιο
870) Lucile Delauzun Γαλλία
871) Ludivine Bantigny Γαλλία μέλος GCT, πανεπιστήμιο της Rouen
872) Ludivine Rock Γαλλία
873) Luis Bueno Μεξικό
874) Mª Antonia Castro Figueroa Ισπανία
875) Magdalena GALLEGO Γαλλία
876) Manuel Rebuschi Γαλλία
877) Manuel Rebuschi Γαλλία
878) Manuel Ulloa Colonia Γαλλία
879) Marc Andre Γαλλία
880) Marc ANDRE Γαλλία
881) Marc Berthier Γαλλία
882) Marc Prunier Γαλλία
883) Marc Tomczak Γαλλία
884) Margara Millan Μεξικό
885) Maria Alejandra Αγγλία
886) Maria Crosta Αγγλία πανεπιστήμιο Οξφόρδης
887) Marianne Ligou Γαλλία
888) Marie Barbara Schimmel Γερμανία
889) Marie Davée Γαλλία
890) MARIE HELENE SAYEN Γαλλία
891) Marie Morisset Γαλλία
892) Marie Plassart Γαλλία μέλος συνδικάτου SNESUP, ενιαία γραμματεία SNESUP
893) Marie Prégeant Γαλλία
894) Marie Sessa Γαλλία
895) Marie-Eve Calvès Γαλλία
896) Marisa Soumare Γαλλία μέλος CGT εκπαιδευτικών
897) martine françoise vincent bagnères de bigorre Η.Π.Α
898) Martine MICHAUDET-RAINAUD Γαλλία
899) Martine Schopp Γαλλία μέλος της CGT στο Herouville
900) Martine Ternisien d’ Ouville Γαλλία
901) Martine Tessard Γαλλία
902) Marty Goodman Η.Π.Α.
903) Maryannick Chalabi Γαλλία
904) Mathilde Eisenberg Γαλλία καθηγήτρια σχολείου, μέλος του συνδικάτου
Snuipp-FSU, μέλος του ΝΡΑ
905) Mattéo Giouse Γαλλία
906) Matthias Cazaux Γαλλία
907) Matthieu Chapuis Γαλλία
908) Melissa YELGEL Γαλλία
909) Mella-Duran Bernardo Tours Γαλλία
910) Mercedes Murillo Αγγλία
911) Michalis Tsarapatsanis Γαλλία
912) Michel Barthelemy Γαλλία
913) Michel De Backer Gent Βέλγιο
914) Michel Peyret Floirac Γαλλία
915) Michele Pons-Davy Γαλλία
916) Michelle LAFFITTE Γαλλία
917) Mika Helot Rouen Γαλλία
918) Minh Sourintha Γαλλία
919) Monique Mercier Γαλλία
920) Morgane N Γαλλία
921) Mylène Cokkinos Γαλλία
922) Nadal Sabine Γαλλία
923) Νathanael Τurpin-Griset Γαλλία
924) Nesterowski Côme Γαλλία
925) Neva Bekhtari Γαλλία
926) Nicolás Bernal Βραζιλία
927) Nicolas Jimenez Η.Π.Α
928) Nicolas Pierre Βέλγιο
929) Nicole Guérin Γαλλία
930) Nobert Nussbaum Γαλλία
931) Olivier Besancenot Γαλλία ταχυδρομικός, πρώην υποψήφιος Πρόεδρος Γαλλίας
με την LCR και υποψήφιος ευρωβουλευτής με το ΝΡΑ
932)
933) Olivier Jecplu Γαλλία
934) Olivier Marcet Γαλλία
935) Oskar Fischer Γερμανία
936) Pablo Barnier-Khawam Γαλλία
937) Palmier Jacqueline Γαλλία
938) Pascal Adams Γαλλία
939) Patrick Chaudon Γαλλία
940) Patrick Mahoney Η.Π.Α.
941) Paula Stévenne Βέλγιο
942) Paulette Dubon Γαλλία
943) Pauline Yvard Γαλλία
944) Pepe Iglesias Jimenez Ισπανία
945) Philippe Degrave Γαλλία
946) Philippe Degrave Γαλλία
947) Philippe Féat Γαλλία
948) philippe Fourré Μαρτινίκη
949) Philippe Nabonnand Γαλλία
950) Philippe Poutou Γαλλία πρώην υποψήφιος Πρόεδρος Γαλλίας με το
ΝΡΑ και μέλος CGT-Ford Bordeaux
951) Philippe Turbide Καναδάς
952) Pierre Bretagnolle Γαλλία
953) Pierre Hantz Γαλλία
954) Pierre Muriel Βέλγιο
955) Pierre Pic Γαλλία
956) Pierre Rousset Γαλλία
957) Pierre VIGNAUD Γαλλία
958) POIAGHI Jean Baptiste Γαλλία
959) Potvin Colas Bagneux Γαλλία
960) Poussin Christophe Γαλλία
961) Rafael Tejero Ισπανία
962) Rafik Khalfaoui Zwijndrecht Βέλγιο
963) Raphael Giromini Γαλλία SNES-FSU
964) Raphaelle Brangier Γαλλία
965) Raymond Adams Γαλλία μέλος του συνικάτου SNES-FSU, μέλος του NPA
966) Raymonde BONNET Γαλλία
967) Regine Mrowka Γαλλία
968) Regis Louail Γαλλία μέλος της CGR στη Renault Cleon
969) Remi Wi Γαλλία
970) Renaud Violet Γαλλία
971) Richard Vallet Γαλλία
972) Romain Chazel Γαλλία
973) Romain Telliez Γαλλία
974) Roseline VACHETTA Γαλλία
975) Ruben Quirante Román Ισπανία
976) Sandra cormier Γαλλία
977) Sandrine Bodereau Γαλλία
978) Sandrine CLAVIERES Γαλλία
979) Sandrine Dinahet Γαλλία
980) Serge Mas Γαλλία
981) Sophie Alcher Γαλλία
982) Sophie BUREAU Γαλλία
983) Sophie Rosso Γαλλία
984) SOUTEIRAT Guy ROUSSILLON Γαλλία
985) Stan Miller Γαλλία
986) Stefan Schneider Γερμανία
987) Stefani Levi Η.Π.Α.
988) Stéphane Collado Γαλλία
989) Susana Pedraza Nívar Ισπανία
990) Sylvain Billot Γαλλία
991) Sylvie Napolitano Γαλλία
992) Talbi Saba Γαλλία
993) Tarik Safraoui Γαλλία
994) Teresa Asencio Baza Ισπανία
995) Theo Roumier Γαλλία μέλος της οργάνωσης «Alternative Libertaire Orleans»
996) Thepin Catherine Γαλλία
997) Thibault Blondin Γαλλία
998) Thierry DEMAY Γαλλία
999) Thierry Fourré Γαλλία
1000) Thomas Autique Γαλλία
1001) Thomas CLAIRE Γαλλία
1002) Timour Ozturk Γαλλία
1003) Timur Chevket Γαλλία
1004) Tom Jocteur Monrozier Γαλλία
1005) Tom Monrozier Γαλλία φοιτητής, μέλος του συνδικάτου Solidaires φοιτητών,
μέλος του ΝΡΑ
1006) Tomás Martínez Peña Ισπανία
1007) Tracy Kwon Η.Π.Α
1008) TREF MARYSE Γαλλία
1009) Ugo Palheta Γαλλία
1010) Univers Sab vannes Γαλλία
1011) Vaber Douhouré Γαλλία
1012) Valerie Desmoulins Γαλλία μέλος του συνδικάτου SNES-FSU
1013) Vanessa RONCHINI Γαλλία
1014) Vian Lierde Γαλλία
1015) Victor Gysembergh Ισπανία
1016) Vincent Bruand Γαλλία
1017) Vincent Charbonnier Γαλλία συνδικαλιστής SNESUP-FSU
1018) Vincent Fournier Γαλλία
1019) Violaine Kergomard Γαλλία
1020) Violette FERNANDEZ Γαλλία
1021) Virgile Fernandez Vaux Βέλγιο
1022) Vissarion Fysikopoulos Ελλάδα
1023) Weyts Thomas Gentbrugg Βέλγιο
1024) William Bourgine Γαλλία
1025) William Vey Γαλλία
1026) Xavier Lemarcis Γαλλία
1027) Yann Fiévet Γαλλία
1028) Yann Guittier Γαλλία
1029) Yannik Oulc’hen Γαλλία
1030) Yvan Lemaitre Γαλλία
1031) Yves Cassuto Γαλλία
1032) Zbigniew Marcin Kowalewski Πολωνία

Πηγή: okde.org



Κριτικές - Συζήτηση

Βαθμολογία Αναγνωστών: 100.00% ( 3
Συμμετοχές )

Αφήστε μια απάντηση

Γίνε ο πρώτος που θα σχολιάσει!

wpDiscuz